Вам потрібна додаткова інформація? Отримайте відповіді...

 •  

  Де ви берете воду і як вона очищається?

  Вода Акваріус - доочищена питна вода, видобувається на глибині 293 метри з артезіанської свердловини юрського горизонту в селі Проліски, розташованої в лісовій зоні. Вода Акваріус НЕ мінералізується штучно, таким чином, всі елементи, які входять до її складу, мають тільки природне походження.
  - вода не водопровідна;
  - багаторівнева очищення;
  - природна мінералізація;
  - насичена киснем.
 •  

  Який термін зберігання закритого бутля?

  Термін зберігання 2 місяці при температурі від 5 до 20 градусів Цельсія
  Перед розливом вода обробляється озоном та ультрафіолетом, що дозволяє позбавиться від органічних забруднювачів. Але все-таки з часом якість і смак води можуть зміняться - тому ми не рекомендує зберігати воду занадто довго.
 •  

  Що робити, якщо раптово закінчилася вода?

  Щоб не опинитися в ситуації, коли закінчилася вода в момент, коли Ви зібралися готувати, рекомендуємо створювати запас. Наприклад, замовляти по 2 бутлі і тримати резервний третій. Якщо при відкритті 3-го бутля Ви будете робити замовляти - до моменту, коли він закінчиться, Вам вже доставлять два свіжих бутля.
 •  

  Якщо квартира знаходиться на 5-му поверсі та немає ліфта - скільки буде коштувати доставка?

  Доставка води Акваріус до квартири й підйом на поверх здійснюється безкоштовно незалежно від кількості поверхів і працездатності ліфта.
 •  

  Що таке застава за бутиль і навіщо це потрібно?

  Застава за порожню тару є гарантією збереження бутлів, які знаходяться у Вашому користуванні. У разі розірвання договору Ви повертаєте бутля і отримуєте суму застави в повному обсязі. Сума застави за кожен бутель - 250 грн. Поверненню підлягають бутлі належної якості з наклейкою "Акваріус"
 •  

  Чи здійснюється доставка питної води Акваріус в Броварський район?

  Так, але не по всьому району. Для уточнення даних необхідно зв'язатися з оператором по телефону (097) 77-000-41 або за допомогою форми зворотного зв'язку Крім того, в залежності від відстані може зміняться мінімальну кількість бутлів в одному замовленні.
 •  

  З якою періодичністю слід проводити санітарну чистку кулера для води?

  Це залежить від якості води. У разі використання води Акваріус, досить буде проводити санітарну обробку два рази в рік.